Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Alior Bank Laureatem Programu “Inwestor w Kapitał Ludzki”

Alior Bank jako jedyny bank, znalazł się w gronie firm, które otrzymały Certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzi”. Jest on przyznawany przedsiębiorstwom, które są liderami rynku w zakresie polityki personalnej – przyjaznej dla Pracownika.

27 kwietnia 2009 w ramach IX edycji Kongresu Kadr odbyła się Gala wręczenia Certyfikatów „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznawanych przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Szczegółowe badanie jakiemu poddany został Alior Bank przeprowadzone zostało pod nadzorem TNS OBOP. Bank był oceniany pod kątem rozwoju kadr, odpowiedzialnej i przejrzystej polityki personalnej oraz sukcesów w budowaniu klimatu organizacji opartej na wiedzy. Dzięki wysokiej ocenie wystawionej przez ekspertów branżowych, Alior Bank otrzymał Godło „Inwestora w Kapitał Ludzki”. Wyróżnienie to stanowi gwarancję, że firma jest przyjazna pracownikom i odgrywa wiodącą rolę na rynku w zakresie zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki.

„Jesteśmy dumni, z faktu otrzymania certyfikatu „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Stanowi on potwierdzenie, że nasze wysiłki, zmierzające do bycia jednym z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w polskim sektorze bankowym, przynoszą wymierne efekty.” – powiedział Zbigniew Płuciennik, Dyrektor Departamentu Zarządzania Personelem w Alior Banku, który w imieniu Alior Banku odebrał nagrodę.

Program „Inwestor w Kapitał Ludzki” jest realizowany od 1999 roku i corocznie wzbudza bardzo duże zainteresowanie zarówno pracodawców jak i pracowników. Do tej pory chęć uczestnictwa w Programie zgłosiło ponad 1000 firm i instytucji reprezentujących wszystkie branże. Udział w Programie podnosi prestiż firmy oraz umacnia jej pozycję na rynku pracy. Jego wyniki stanowią również cenną wskazówkę przy wyborze pracodawcy. Program daje możliwość analizy polityki personalnej realizowanej przez organizację na tle wiarygodnych badań i wskaźników. Umożliwia również porównanie z innymi firmami w Polsce w zakresie działań w obszarze inwestycji w kapitał ludzki i pomaga w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
    Alior Bank

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego. Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i wyższej zyskowności produktów. Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

Inteligo