Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Alior Bank obsługuje już 100 000 Klientów

100 tysięczny Klient został na zawsze zwolniony ze wszystkich opłat i prowizji w Alior Banku.

Dzięki interesującej ofercie produktowej i wysokiej jakości usług Alior Bank zdobył zaufanie 100 tysięcy Klientów, w tym 10 tyś. małych i średnich firm, po pięciu miesiącach działalności operacyjnej. Bank stale poszerza swoją ofertę, do której wprowadzono ostatnio atrakcyjne kredyty gotówkowe oraz usługę Autodealingu dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Wysoka jakość usług świadczonych przez Bankierów Alior Banku zostało potwierdzona w najnowszym raporcie „Jakość Obsługi 2008” przygotowywanym przez firmę Vision SecretClient.

100 tysięczny Klient Alior Bank założył konto w Oddziale w Rybniku przy ulicy Plac Wolności 13. Został on uhonorowany przez Alior Bank zwolnieniem ze wszystkich opłat i prowizji bankowych do końca życia. Dotyczy to zarówno obecnych jak i przyszłych produktów, w tym kont osobistych, kart kredytowych, pożyczek i kredytów hipotecznych. Poza standardowym oprocentowaniem w przypadku produktów kredytowych Klient ten nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów związanych z korzystaniem z usług i produktów Alior Banku.

W 2009 roku Alior Bank zamierza kontynuować dynamiczny rozwój swojej działalności, między innymi poprzez realizację projektu stworzenia sieci 400 agencji. Obecnie Bank posiada już 115 placówek w 66 miastach Polski. Bank planuje w tym roku otwarcie kolejnych 40 placówek oraz zatrudnić 540 osób. Po 5 miesiącach działalności bank pozyskał 1,6 miliarda depozytów oraz udzielił 445 milionów złotych kredytów.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
    Alior Bank

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego. Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i wyższej zyskowności produktów. Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

Inteligo