Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


System przekazów elektronicznych Alior SPEED już dostępny

Alior SPEED to narzędzie, które umożliwia bezprowizyjne przesyłanie pieniędzy z zagranicy do Polski. W celu skorzystania z systemu przekazów elektronicznych wystarczy posiadać spersonalizowaną kartę MasterCard lub VISA, wydaną przez bank zagraniczny, przystosowaną do płatności w Internecie. Posiadacz takiej karty może zrealizować wpłatę na dowolny rachunek złotówkowy Klienta Indywidualnego w Alior Banku. Rozwiązanie to pozwala uniknąć drogich przelewów międzynarodowych.

Standardowe waluty, które obsługuje System Alior SPEED, to euro, funt brytyjski oraz dolar amerykański. Środki – zanim trafią na rachunek w Alior Banku – zostaną przewalutowane jako transakcja bezgotówkowa według aktualnego kursu. Możliwe są także transakcje w innych walutach, jednak w tym przypadku obciążenie rachunku karty zostanie przeprowadzone zgodnie z zasadami przyjętymi przez Bank Wydawcę karty. Za realizację transakcji Alior Bank nie pobiera prowizji.

Rejestracja w systemie Alior SPEED, jak i dokonywanie wpłat, jest proste i trwa kilka minut. Wysłane środki pojawią się na rachunku najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych. Ilość transakcji możliwych do zrealizowania w systemie jest ograniczona do 10 miesięcznie. Użytkownik może przesłać jednorazowo nie więcej niż 1000 jednostek danej waluty (np. 1000 EUR lub 1000 USD).

System Alior SPEED jest bezpiecznym rozwiązaniem typu e-commerce. Zastosowane technologie zostały dobrane tak, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa a jednocześnie łatwość obsługi. Logowanie do systemu chronione jest hasłem maskowanym, natomiast każda transakcja jest autoryzowana osobnym kodem SMS.

Komentarze: 2 odpowiedzi - “System przekazów elektronicznych Alior SPEED już dostępny“

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts
    Alior Bank

    Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego. Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższego poziomu usług, doradztwa i wyższej zyskowności produktów. Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

Inteligo